Klima Bakımları Ailesi ile tanışmaya hazır olun !
(0216) 640 40 47
info@klimabakimlari.com

Bizden Haberler

Başlık Resmi

Hakkımızda

Anasayfa  /  Hakkımızda

2010 Yılından Beri
Aynı Tutku ve Bağlılıkla

2010 yılında İstanbul, Kartal’da kurulan firmamız; iklimlendirme sistemlerine ilişkin bireysel ve ticari alanlarda çözüm hizmetleri vermektedir.

Vrv / Vrf Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Klima Santralleri, Chiller Soğutma Grupları, Havalandırma Sistemleri, Projelendirme, Satış, Montaj ve Bakım Hizmetleri odaklı çalışmaktayız.

Firmamızın plan, proje, teknik veri, imalat ve montaj işlemleri; branşında uzman mühendis kadromuzca yapılıp denetlenmektedir.

Kurumsal bir firma olmanın gerektirdiği sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden, güvenlik, kalite, süreklilik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız; kamu ve özel sektörde gerçekleştirdiği iklimlendirme tesisat projelerinin haklı gururunu yaşamaktadır.

Bireysel Klima Bakımları

Merkezi Sistem Klima Bakımları

Periyodik Bakım İşlemleri

Buharlı Bakım Hizmeti

Ozon İle Sterilizasyon

2. El Satış ve Yedek Parça Temini

Klima Bakımı

Toplu Cihaz ve İklimlendirme Sistemleri Bakımı

hakkimizda

Bireysel Klima Bakımı hassasiyet isteyen bir konudur. Klima Bakımları firması olarak siz müşterilerimizin bireysel klima bakımı konusunda isteklerine çözümler üretiyoruz.

Merkezi Sistem Klima Bakımı konusunda firmamız üst düzey bir hizmet sağlamaktadır. Gün içinde oluşturduğunuz randevularınızı çözüme ulaştırıyoruz.

Kurumsal Klima Bakımı ofis, hastane, oteller, restoranlar, mağazalar, tiyatro ve sinemalar ve alışveriş merkezlerinin kurumsal klima bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

VRF Klima Bakımı Hizmetimiz ile VRF Sistemlerinizin bakımını, arızlarını ve rutin kontrollerini gerçekleştiriyor. Hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Endüstriyel Klima Bakımı konusunda çözüm üretiyoruz! Organize Sanayi, Üretim Tesisleri, Plazalar ve Büyük ölçekli fabrikaların endüstriyel klima bakımlarını yapıyoruz.

VRV Klima Bakımı hizmetimiz ile hastane, otel, eğlence merkezleri gibi insanların ve hijyenik zorunluluğun gerektiği yerde imdadınıza yetişmekteyiz.

7-24-destek

7/24 Destek

Siz müşterilerimize kurumsal ve bireysel anlamda klima bakımı & klima tamiri konusunda garantili ve kaliteli destek vermekten memnuniyet duyarız ! 7 gün 24 saat boyunca ulaşacağınız Teknik Destek Ekibimizle size hizmet vermekteyiz.

Hemen Bizimle (0216) 640 40 47 Numarasından İletişime Geçebilirsiniz !

deneyimli-ekip

Deneyimli Ekip

İklimlendirme SistemleriVrv e Vrf Sistemleri BakımıEndüstriyel Soğutma ve Isıtma  Sistemleri Bakımı yapan deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

İşletmeniz için kurumsal çözümlerde, merkezi klima sistemlerinin bakımı konusunda da yardımcı oluyoruz. Yılların verdiği deneyimi de arkamıza alıp müşterilerimize hizmet veriyoruz.

10-yillik-deneyim

10 Yıllk Deneyim

10 Yılı aşkındır süre gelen ve bu süreçte artara devam eden deneyimiz ile kurumsal ve bireysel Klima Bakımı ve diğer çözümlere Deneyimli Ekibimiz ile beraber  sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz