Klima Bakımları Ailesi ile tanışmaya hazır olun !
(0216) 640 40 47
info@klimabakimlari.com

Bizden Haberler

Başlık Resmi

Hizmetlerimiz

Anasayfa  /  Hizmetlerimiz

Bireysel Klima Bakımı

Bireysel Klima Bakımı önem ve hassasiyet isteyen bir konudur. Klima Bakımları firması olarak siz müşterilerimizin bireysel klima bakımı konusunda isteklerine çözüm üretiyor. İsteklerinizi çözümsüz bırakmıyoruz. Verdiğimiz hizmet hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir. Bilgi al butonunu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Bireysel Klima Bakımları
kurumsal-klima-bakimi

Kurumsal Klima Bakımı

Kurumsal Klima Bakımı hizmetimiz ile, ofis, hastane, oteller, restoranlar, mağazalar, tiyatro ve sinemalar ve alışveriş merkezlerinin kurumsal klima bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan çözümleri hızlı bir şekilde üretiyor ve sonuca ulaştırmadan bırakmıyoruz !

Endüstriyel Klima Bakımı

Endüstriyel Klima Bakımı konusunda çözüm üreten firmamız sorularınızı yanıtsız bırakmıyor ! Organize Sanayi, Üretim Tesisleri, Plazalar ve Büyük ölçekli fabrikaların endüstriyel klima bakımlarını yapıyoruz. Hemen bilgi alarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir, hızlı bir şekilde bakım randevusunu oluşturabilirsiniz.

endustiriyel-klima
merkezi-sistem-klima-bakimlari

Merkezi Sistem Klima Bakımı

Merkezi Sistem Klima Bakımı konusunda firmamız üst düzey bir hizmet sağlamaktadır. Aynı gün içerisinde oluşturduğunuz randevularınızı çözüme ulaştırıyoruz. Hemen Randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Split Klima Bakımı

Split Klima Bakımı ile sistemlerinizin bakımını gerçekleştirirken, bakım işlemlerinizi kendi alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile randevu almanız durumunda çözüme ulaştırıyoruz. Hemen hızlı bir şekilde randevu alabilir split klima bakımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

split-klima-bakimlari
multi-split-klima-bakimlari

Multi Split Klima Bakımı

Multi Split Klima Bakımı hizmeti özenle yapılması gereken bir işlemdir. Kendi alanlarında profesyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sistemlerinizin bakımını yapıyor. Multi Split Klima Bakımı sorunlarınızı da hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

VRF Klima Bakımı

VRF Klima Bakımı Hizmetimiz ile VRF Sistemlerinizin bakımını, arızlarını ve rutin kontrollerini gerçekleştiriyor. Hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. VRF Klimalarınızın ve Sistemlerinizin Bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, hemen VRF Klima Bakımı hizmetimizden faydalanabilir, ayrıcalıklı Klima Bakımları Ailesine katılabilirsiniz.

vrf-klima-bakimi
vrv-klima-bakimlari

VRV Klima Bakımı

VRV Klima Bakımı hizmetimiz ile hastane, otel, eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri gibi insanların ve hijyenik zorunluluğun gerektiği yerde imdadınıza yetişmekteyiz. Klima Bakımları ailesi olarak VRV Klima Bakımı konusunda hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

Periyodik Klima Bakımı

Periyodik Klima Bakımı hizmetimiz ile siz müşterilerimize “Aylık ve Yıllık” olarak farklı ödeme çeşitleri ile devamlılık sağlayan müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Periyodik Klima Bakımları ile sizlerim çözüm ortağı oluyor, sorunlarınızı ve arızalarınızı anında çözüyoruz.

ozon-ile-sterilizasyon

Ozon İle Sterilizasyon

Yenilikçi düşünce ve yenilikçi bakım anlayışını benimseyen firmamız siz müşterilerimize pandemi sürecinde Ozon ile sterilizasyon hizmetimizi siz müşterilerimize sağlıyoruz. Ozon ile sterilizasyon işlemi yapılan klimalarda görüldüğü gibi %99,8 bakteri üremesini engellemektedir. Ozon ile sterilizasyon hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçebilir, hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Buhar İle Sterilizasyon

Buhar ile Sterilizasyon hizmetimizde ise klimalarınızın veya sistemlerinizin herhangi bir şekilde sıvı ile temasına izin vermeden yüksek dereceli buhar ile steril olmalarını sağlıyoruz. Yapılan Buhar ile Sterilizasyon işlemimizde bakımlarınıza önem gösteriyor. Her zaman sizler için yenilikçi çözümler üretiyoruz.

buharli-sterilizasyon-makinesi